Výsledky 2012
34. ročník Běh sídlištěm Západ v Novém Boru 25.3.2012 | ||||
VÝSLEDKOVÁ | LISTINA | |||
Drobotina II dívky 2007 a ml. 100 m | ||||
1 | Půčková Pavla | 2007 | TJ Jiskra Nový Bor | 00:19,0 |
38 | Vojtěchová Karolína | 2007 | Cvikováček Cvikov | 00:20,8 |
40 | Lamačová Barbora | 2007 | Cvikováček Cvikov | 00:21,4 |
68 | Nováková Jarmila | 2007 | Skalice | 00:22,1 |
69 | Nováková Viktorie | 2009 | Skalice | 00:22,1 |
33 | Vejvodová Rosalie | 2008 | Liberec | 00:23,5 |
91 | Murswieková Kateřina | 2007 | Nový Bor | 00:24,2 |
49 | Janoškovcová Anna | 2008 | Ski Polevsko | 00:24,8 |
35 | Karásková Kristýna | 2007 | AC Česká Lípa | 00:25,2 |
64 | Marková Anežka | 2009 | 00:26,0 | |
90 | Vachtová Leona | 2008 | Nový Bor | 00:30,7 |
63 | Jiroušková Adéla | 2008 | MŠ Sloup | 00:31,5 |
34 | Krčmářová Johana | 2008 | AC Česká Lípa | 00:32,3 |
80 | Daňková Daniela | 2009 | Labe triklub 80 | 00:36,7 |
6 | Krpatová Ema | 2009 | Nový Bor | 00:39,5 |
Drobotina I dívky 2006-2005 100 m | ||||
58 | Perutková Hana | 2005 | AC Česká Lípa | 00:15,1 |
10 | Ulrichová Aneta | 2005 | Nový Bor | 00:16,8 |
50 | Vašáková Adéla | 2005 | Ski Polevsko | 00:17,0 |
9 | Lepešková Kristýna | 2005 | Nový Bor | 00:17,3 |
37 | Jacobi Šárka | 2005 | Cvikováček Cvikov | 00:18,1 |
21 | Havlová Lucie | 2005 | KB Jílové | 00:19,0 |
2 | Bočková Veronina | 2006 | TJ Jiskra Nový Bor | 0:00:20 |
56 | Holečková Jana | 2005 | ZŠ Svor | 00:20,0 |
96 | Prošková Markéta | 2006 | Sloup v Čechách | 00:20,1 |
Přípravka II dívky 2004-2003 300 m | ||||
19 | Bártová Veronika | 2004 | KB Jílové | 01:14,9 |
55 | Petrová Kateřina | 2004 | ZŠ Svor | 01:17,9 |
47 | Tasáriová | 2003 | Arnultovice | 01:19,2 |
7 | Krpatová Tereza | 2004 | Nový Bor | 01:19,9 |
20 | Švirlochová Věra | 2004 | KB Jílové | DNF |
27 | Nováková Barbora | 2003 | Volfartice | DNF |
Přípravka I dívky 2002-2001 300 m | ||||
30 | Fridrichová Monika | 2001 | AC Česká Lípa | 01:01,7 |
75 | Sztoláriková Adéla | 2001 | AC Česká Lípa | 01:03,4 |
59 | Perutková Mirka | 2002 | AC Česká Lípa | 01:03,8 |
51 | Gittlerová Jitka | 2002 | Ski Polevsko | 01:04,2 |
5 | Špeldová Aneta | 2002 | AC Česká Lípa | 01:06,6 |
99 | Myslíková Lucie | 2001 | ZŠ Pátova | 01:08,4 |
17 | Bartáková Jana | 2002 | AC Česká Lípa | 01:09,3 |
61 | Trčová Michaela | 2001 | AC Česká Lípa | 01:10,6 |
39 | Žuchová Nikola | 2002 | Cvikováček Cvikov | 01:14,4 |
81 | Plechatá Helena | 2001 | KB DDM Děčín | 01:16,2 |
Mladší žákyně 2000-1999 1300 m | ||||
3 | Bočková Markéta | 2000 | TJ Jiskra Nový Bor | 05:01,2 |
89 | Kučerová Anna | 1999 | TJ Jiskra Nový Bor | 05:01,5 |
52 | Majcherová Nikol | 1999 | Ski polevsko | 05:25,1 |
26 | Slaměná Alena | 2000 | Žandov | 05:30,7 |
98 | Skočovská Anna | 2000 | AC Česká Lípa | 05:39,1 |
Starší žákyně 1998-1997 2200 m | ||||
28 | Bendová Daniela | 1997 | AC Česká Lípa | 09:16,9 |
62 | Kalvová Šárka | 1997 | AC Česká Lípa | 10:14,5 |
29 | Malá Patricie | 1998 | AC Česká Lípa | 10:34,8 |
88 | Vlková Natálie | 1998 | AC Česká Lípa | 10:39,9 |
53 | Sihelníková Kristýna | 1998 | Ski Polevsko | 11:25,8 |
70 | Součková Vlasta | 1997 | Nový Bor | 12:28,2 |
Dorostenky 1996-1995 2200 m | ||||
87 | Černá Daniela | 1996 | AC Česká Lípa | 09:17,0 |
60 | Trčová Jana | 1996 | AC Česká Lípa | 09:26,0 |
97 | Skočovská Marie | 1995 | AC Česká Lípa | 09:42,0 |
18 | Hánová Zuzana | 1995 | Česká Lípa | 11:31,0 |
Juniorky 1994-1993 3100 m | ||||
109 | Lucie Charousková | 1994 | OK Doksy | 12:40,0 |
107 | Hrdinová Jana | 1993 | AC Česká Lípa | 13:32,0 |
103 | Kateřina Sismelichová | 1999 | Chřibská | 14:00,0 |
104 | Markéta Málková | 1994 | AC Česká Lípa | 14:44,0 |
101 | Fridrichová Monika | 2001 | AC Česká Lípa | 14:57,0 |
Ženy mílařky 3100 m | ||||
105 | Lada Nebeská | 1991 | KB Jílové | 12:31,0 |
108 | Slaměná Ivana | 1984 | AC Česká Lípa | 13:26,0 |
126 | Nováková Jana | 1993 | AC Česká Lípa | 13:40,0 |
125 | Engelhartová Michaela | 1971 | Nový Bor | 16:00,0 |
Ženy vytrvalkyně 10.000 m | ||||
232 | Loubková Ivana | 1980 | TT Cyklorenova Cvikov | 0:44:05 |
231 | Loubková Kateřina | 1981 | TT Cyklorenova Cvikov | 0:44:05 |
235 | Krausová Jaroslava | 1975 | Glassman Teplice | 0:48:19 |
215 | Markéta Pilná | 1976 | SKI Polevsko | 0:49:12 |
209 | Jitka Hánová | 1971 | AC Česká Lípa | 0:51:58 |
216 | Jana Gittlerová | 1973 | SKI Polevsko | 0:52:01 |
208 | Hana Svitáková | 1990 | AC Česká Lípa | 0:53:21 |
207 | Erika Přibylová | 1966 | KB Jílové | 0:56:34 |
205 | Zdena Švirlochová | 1975 | KB Jílové | 0:57:57 |
Drobotina II chlapci 2007 a ml. 100 m | ||||
43 | Vávra Tomáš | 2007 | Cvikováček Cvikov | 00:18,1 |
48 | Kunc Ondřej | 2007 | Nový Bor | 00:24,1 |
71 | Kolář Vojtěch | 2008 | Nový Bor | 00:25,0 |
92 | Muswiek Jan | 2009 | Nový Bor | 00:51,0 |
12 | Ulrich Václav | 2009 | Nový Bor | DNP |
13 | Holan David | 2009 | Nový Bor | DNF |
65 | Šimek Kamil | 2008 | Skalice | DNF |
Drobotina I chlapci 2006-2005 100 m | ||||
14 | Havlas Jakub | 2005 | Lindava | 00:16,1 |
31 | Fridrich Armin Jakub | 2005 | Tatran Jabloné v Podj. | 00:17,5 |
45 | Vávra Jan | 2005 | Cvikováček Cvikov | 00:19,9 |
78 | Husařík Jan | 2006 | KB DDM Děčín | 00:20,5 |
11 | Ulrich Jan | 2006 | Nový Bor | 00:21,6 |
Přípravka II chlapci 2004-2003 300 m | ||||
72 | Vetešník Tomáš | 2003 | Česká Lípa | 01:04,4 |
67 | Kopřiva Jan | 2003 | TJ Jiskra Nový Bor | 01:04,6 |
44 | Silný Jakub | 2003 | Cvikováček Cvikov | 01:06,5 |
79 | Matušík Vojtěch | 2003 | KB DDM Děčín | 01:08,4 |
93 | Rábl Jiří | 2004 | AC Česká Lípa | 01:10,3 |
95 | Bělka Lukáš | 2004 | Nový Bor | 01:10,5 |
41 | Žák Luboš | 2004 | Cvikováček Cvikov | 01:12,6 |
74 | Hrbeš Michal | 2004 | AC Česká Lípa | 01:13,1 |
42 | Žucha Marek | 2004 | Cvikováček Cvikov | 01:14,5 |
77 | Cmunt Ondřej | 2003 | TJ Jiskra Nový Bor | 01:15,5 |
73 | Mánek Dan | 2003 | Nový Bor | 01:18,4 |
46 | Vávra Vladimír | 2003 | Cvikováček Cvikov | 01:24,6 |
Přípravka I chlapci 2002-2001 300 m | ||||
8 | Ulrich Libor | 2002 | Nový Bor | 01:06,5 |
100 | Engelgart Filip | 2002 | Nový Bor | 01:09,8 |
22 | Nedvěd Martin | 2002 | KB Jílové | 01:12,4 |
23 | Havel Jiří | 2001 | KB Jílové | 01:14,5 |
57 | Petrák Zdeněk | 2002 | ZŠ Svor | 01:14,8 |
Mladší žáci 2000-1999 1300 m | ||||
83 | Stínil Michal | 1999 | KB DDM Děčín | 04:57,3 |
82 | Husařík Martin | 1999 | KB DDM Děčín | 05:30,0 |
94 | Rábl Daniel | 2000 | AC Česká lípa | 05:52,9 |
23 | Havel Jiří | 2001 | BJ Jílové | 07:17,1 |
24 | Řízek Matěj | 1999 | KB Jílové | DNP |
Starší žáci 1998-1997 2200 m | ||||
66 | Petr Ondřej | 1997 | AC Česká Lípa | 07:22,8 |
15 | Bekr Radek | 1997 | AC Česká Lípa | 07:36,9 |
36 | Stůj Radek | 1998 | Cvikováček Cvikov | 08:42,8 |
25 | Stránský Vlastimil | 1997 | KB Jílové | 09:00,3 |
4 | Souček Antonín | 1997 | Nový Bor | 10:57,8 |
24 | Řízek Matěj | 1999 | BK Jílové | 11:23,7 |
84 | Drnek William | 1998 | KB DDM Děčín | 11:25,8 |
54 | Vašák Milan | 1998 | Ski Polevsko | 12:32,2 |
16 | Bouchner Pavel | 1998 | AC Česká Lípa | 12:34,7 |
85 | Bašta Tomáš | 1998 | KB DDM Děčín | 14:06,2 |
Dorostenci 1996-1995 3100 m | ||||
76 | Cmunt Petr | 1996 | TJ Jisktra Nový Bor | 0:11:31 |
Junioři 1994-1993 3100 m | ||||
86 | Plechatý Jan | 1994 | KB DDM Děčín | 0:11:25 |
Mílaři 3100 m | ||||
111 | Louda Petr | 1964 | AC Česká Lípa | 0:10:23 |
102 | Hrdina Jakub | 1990 | AC Česká Lípa | 10:29,0 |
110 | Hochmut Jaroslav | 1979 | AC Česká Lípa | 0:11:16 |
206 | Barta Miroslav | 1973 | KB Jílové | 11:46,0 |
106 | Jiří Malý | 1953 | AC Česká Lípa | 11:59,0 |
Vytrvalci 1991-1973 10.000 m | ||||
236 | Nemeth Milan | 1978 | AC Česká Lípa | 0:36:57 |
224 | Miroslav Daňko | 1977 | Labe triklub | 0:38:31 |
225 | Vlček Jiří | 1973 | Spona Teplice | 0:38:58 |
203 | Martin Přibyl | 1993 | KB Jílové | 0:39:35 |
229 | Erben Lukáš | 1982 | Cyklorenova Cvikov | 0:44:15 |
202 | Tomáš Trpišovský | 1993 | KB Jílové | 0:44:43 |
210 | Petr Vejvoda | 1981 | Liberec | 0:45:18 |
227 | Stezka Martin | 1984 | Chřibská | 0:45:41 |
226 | Marek Jiří | 1981 | Spona Teplice | 0:46:40 |
201 | Jan Válka | 1995 | KB Jílové | 0:47:51 |
219 | Prošek Jan | 1977 | Sloup v Čechách | 0:49:00 |
223 | Dogaru Vasil | 1981 | Swahil beer team | 0:51:44 |
Vytrvalci 1972-1963 10.000 m | ||||
228 | Charousek Petr | 1966 | Triklub Pilkington Stráž pod Ralskem | 0:40:09 |
213 | Jiří Coubal | 1969 | Rybárna Triton Česká Lípa | 0:41:46 |
234 | Jiří Vaníček | 1966 | Lindava | 0:42:08 |
230 | Jaroslav Jíra | 1971 | Česká Lípa | 0:42:42 |
220 | Horáček Pavel | 1964 | Česká Lípa | 0:42:56 |
Vytrvalci 1962-1953 10.000 m | ||||
204 | Bufka Zdeněk | 1957 | AC Česká Lípa | 0:41:13 |
218 | Šrachta Vladimír | 1960 | Cvikov | 0:42:22 |
217 | Kašparec Petr | 1962 | AC Česká Lípa | 0:46:22 |
233 | Skočovský Petr | 1962 | Česká Lípa | 0:47:38 |
214 | Jiří Šulc | 1962 | Chřibská | 0:47:54 |
222 | Prokůpek Luděk | 1955 | TJ Doksy | 0:49:04 |
211 | Kalvoda Břetislav | 1955 | Moonroseprint Cvikov | 0:49:37 |
221 | Tuťálek Vlastimil | 1961 | TJ Doksy | 0:52:16 |
Vytrvalci 1952-1943 10.000 m | ||||
212 | Slaměný Oldřich | 1952 | AC Česká Lípa | 0:42:12 |
Závod proběh za slunečného počasí 17 st. C. Zúčastnilo se jej 160 závodníků |